streda 12. septembra 2012

vankúšiky s písmenami

Nájsť vankúše podľa vlastnej chuti je občas problém, mám tým na mysli vzhľadovo aj cenovo výhodné, pretože čo sa týka dizajnu dekoračných vankúšov je toho na výber dosť ale tie ceny.... A načo zabíjať čas behaním po obchodoch keď sa to dá aj za pár hodín(či minút) aj doma. A ešte máte dobrý pocit že ste niečo originálne vyprodukovali sami. Alebo kľudne zapojte aj ostatných členov rodiny, pobavíte sa.....:)


Materiál - obliečky na vankúš, papierová lepiaca páska, noviny,špajdle, farba v spreji a šablóny(tieto sú z bežného papiernictva, ale môžete si vyrobiť aj vlastné)Sprejovať môžete spontánne ako vás napadne alebo si premyslite text či myšlienku, ktorú chcete vytvoriť. Dôležité je pri práci vykryť tie časti, ktoré nestriekate, aby sa neznečistili(pokiaľ to nieje zámer). Na to vám poslúži lepiaca páska a noviny.
*TIP* Aby mali obrázky alebo text pekné čisté kontúry pridržte si ich špajdlou - šablóna sa nebude dvíhať ani "utekať" pri sprejovaní a farba sa pod ňu nedostane:)....fantázii sa medze nekladú.

2 komentáre:

  1. Alexandra, natrafila som na Tvoj blog....poprezerala a veru sa mi páči...
    máš dobré nápady a realizácia a prezentácia sú vynikajúce...
    určite sa tu budem vracať...
    tieto vankúšiky sú fantastické....určite nápad použijem...jana

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za milé odkazy!