utorok 28. augusta 2012

spomienka na more

Dovolenka v Chorvátsku ma toto leto očarila natoľko, že som si ako inak priniesla spomienku v podobe nápadu. Lodné laná majú svoje čaro, nemyslíte....?Potrebujete hŕbu šnúr a špagátov. Mne sa časom nahromadili zo starých teplákov, nohavíc, topánok alebo sú to rôzne nevyužité zbytky zo šitia. Ďalej si v nejakej dobrej galantérii alebo hobby obchodíku dokúpite už len retiazku (môže byť z nevyužitého starého prívesku) a očká (lepšie väčšie, aby sa vám cez ne dalo prevliecť čo najviac šnúr). Rôzne ozdôbky sú už na vašom výbere a vkuse (takisto kúpite v galantérii alebo nájdete niekde dobre zašité doma:)1. Šnúry navlečiete, poprepletáte jednu cez druhú a spolu zošijete na šijacom stroji alebo ručne...2. Prešité spoje zamaskujete ďalším kúskom napr. stuhy a zalepíte lep. pištoľou. Tento spoj zamaskujete napr. kvetom...3. Pomocou kombinačiek pripevníte retiazku (dĺžku ponechám na vás).......A je hotovo:)

2 komentáre:

 1. Takže milá zlatá,
  já ten tvůj blog prošla celý ještě jednou znova, vlastně jsem se ho naučila nazpaměť!

  TY JSI PROSTĚ TALENT!!!

  Nově mám speciální složku se tvým jménem, kam jsem si uložila tisíc a jeden nápadů, které od tebe hodlám o-ko-pí-ro-vat!!!
  Například z pěkné krabice od bot, kdy loga jsou začerněna, z toho, holka, neusnu!!!!!!!!!!!!!!!

  Takže zítra!
  Ciao.

  Jsi nejlepší.
  A nejlepší.
  A nejlepší.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak to ja teraz odpadnem! Ale nieee, pretože by som zajtra rada prišla:) Ďakujem za tak vtipný a pozitívny komentár a to, že si sa prekutrala celým blogom a nenudila sa ma veľmi teší!
  ♥♥♥

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za milé odkazy!