streda 9. októbra 2013

stolička

Už dlhšie som túžila mať doma niečo megažlté. Niečo, čo dá nášmu bytu trošku slniečka. Maľovať steny by bolo príliš komplikované a ako sa poznám o chvíľu by ma farba omrzela. Na dobrú náladu postačí aj táto stolička. Priznám sa, že nie je jediná, ďalšie tri (každá iná) čakajú na svoju premenu. Takto pravdepodobne vymením všetky tie nekvalitné a na rýchlo kúpené. Trpím teraz takou stoličkovou diagnózou a v rodine sa na mne všetci bavia, lebo stále nejaké pribúdajú. Ale už naozaj končím, sľubujem. Všetky čo som mala vyhliadnuté fakt za "babku" už mám tak sa idem vrhnúť na ich premeny...Inak túto som zachránila z ulice:)
 
 
 
 
 

12 komentárov:

 1. super! tod nedavno som hovorila kubovi, ze sa mi paci ked je jedna stolicka inej farby ... a tuto kombinaciu si uplne trafila .)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Kati, no už som potrebovala niečo žiarivé na náladu:)

   Odstrániť
 2. superpecka, tešim sa na ďalšie..! tiež som chvilu mala stoličkovú mániu.. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Díky Lulu!!! Prepokladám, že si tiež zbierala kadetade a natierala:)

   Odstrániť
 3. Super barevný akcent, židle to úplně rozsvítila - krásné ♥ :)
  TWF Kami*

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Teraz máme takú letnú atmošku doma:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. krásna je :) ako dlho si dávala dole pôvodnú farbu? ja sa chystám takto "zmasakrovať" stôl. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďakujem:) Táto našťastie nebola natretá farbou, len nalakované drevo a dosť ošúchaná, takže nie moc dlho. Za pár hodín je to hotové, len mňa trošku zdržovali detváky:DDD tak mi to zabralo pár dní...Najhoršie je obrúsiť miesta medzi tými jednotlivými paličkami kam sa brúska nedostane. Tak nech sa stôl vydarí držim palec!!!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za milé odkazy!